Maqin e Lamjes Teshave Miele

Shitet nga: Fatlum 06 Dhj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes Maqin te Teshave ne gjendje te mir
Vetem e perdorur eshte .
Punon super
Qmimi 95€
Ne Lipjan
Ua bij dhe deri be Shpi
Kam pru prej Ger familjes nje Maqin te re e kte sju duhet pleqve kjo ma.

Per me teper na kontaktoni
Tel 049751935
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim