She's maqinen e teshave samsung

Shitet nga: Ruki 24 Tet 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen E teshave te firmes Samsung ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim