Shes kamin esht me fur

Shitet nga: Emin 26 Jan 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Kamin që ni vit ekom ble esht pa asnje defekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim