Shes maqinen E firmes Samsung

Shitet nga: Ru 24 Tet 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes maqinen Samsung ne gjendje te rregullt me shum ifo tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim