Teknike e bardhe

Shitet nga: agim 14 Shk 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Timi com ne kraishtë merret me importimin e te gjitha llojeve te makinave per larjen dhe tharjen e rrobave , frigoriferve ,friza shporet elektrik te ndryshem , po ashtu bicikletave tv te gjitha llojeve te gjitha te ardhura nga gjermania po ashtu jan te testuara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim