Dy stufa termo

Shitet nga: Agim 03 Dhj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy stufa termo , cmimi per njeren 80 euro, gjithsej dy kushtojn 160 euro. Te dy Termo jane ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim