Kalldaja u pelet, nafte i plin

Shitet nga: Dejan Zivic 19 Qer 20:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   790 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kotao je od 120 KW i moze da radi na pelet, naftu i na plin. Pogodan je za vece objekte.
Za dodatne informacije pozvati na telefon
049238208
045540999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim