Kamin

Shitet nga: naser 28 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamina ne gjendje te rregullt me qynga per kontakt 049822041 ose 043876880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim