Kamin

Shitet nga: valon 11 Tet 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet kamiino shum pak e perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim