Kamin

Shitet nga: Alban 18 Jan 16:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet kamina pak e perdorun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim