Kamina

Shitet nga: Kamina 23 Nën 14:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet Urgjen Kamina.150e i diskutushem Urgjen urgjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim