Kamino e mire

Shitet nga: valon 11 Sht 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Qmimi sipas Marrveshjesh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim