Kotao na naftu i plin

Shitet nga: Dejan Zivic 04 Dhj 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

790 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kotao je od 120 KW i moze da radi na naftu i na plin.
Za dodatne informacije pozvati na telefon
049238208
045540999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim