Lind ne gjendje te regullt

Shitet nga: Land 01 Sht 10:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes lindin ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim