Radiator komplet

Shitet nga: Arber 25 Dhj 22:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   465 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
1 140×60 cm 55€
1 100×50 cm 25€
Me te gjitha paisjet per tu vendosur ne mur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim