Radiatori 12 briresh me vaj

Shitet nga: Hafiz 01 Shk 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR   30 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Radiatori eshte ne gjendje te rregullt
i perdorur vetem nje sezon dimror
Per informata tjera shiko foton
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim