Shes termo

Shitet nga: Land 01 Sht 11:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim