Shitet nxemje elektrike

Shitet nga: Mentor Limani 16 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim