Shporet Alfa

Shitet nga: xhevdet 13 Sht 09:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes Shporetin Alfa ngjyren e ka te kalter te mshelt 3vjet i perdorur per me shum na kontaktoni.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim