Shporet Gjys alfa

Shitet nga: Bani 22 Nën 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin gjys alfa shum i mir e i ruajten u perdor veq 6 muaj shporeti osht shum i mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim