Shporet i perdorur

Shitet nga: mehmet tahiri 20 Sht 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet shporeti dy vjet i perdorur,
akoma ne gjendje shum te mir ( sikur i ri)
typ. Alfa
qmimi i Ri 500.- kurse tash
vetem 350.- Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim