Shporet me plin

Shitet nga: Xxxxxx 21 Shk 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet shporedi me plin, eshte i ruajtur dhe pak i perdorur. ne gjendje te mir dhe qmimi eshte 160 euro,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim