Shporet per nxemje qendrore

Shitet nga: Alban 26 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shporeti per nxemje qendrore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim