Shporeta te druve

Shitet nga: Sherif 05 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shitet shporeti i druve.shum pak i perdorur.qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim