Sporet za parno grejanje

Shitet nga: Dejan Zivic 01 Dhj 15:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Sporet za parno grejanje na loz ulje i naftu,pogodan za vece objekte jacine 120 KW.Za sve dodatne informacije pozvati na brojeve
+37745540999
+38649238208
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim