TERMO ELINDI 3.00

Shitet nga: Shipi 29 Sht 18:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes termo elind 3.00. Ne gjendje te rregullt e perdorur me qmim te volitshem. Qmimi sipas marrveshjes ! Per info na kontaktoni ne numrin e telefonit 044151073.Gjendemi ne Lipjan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim