Termo

Shitet nga: Arben 06 Pri 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   200 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitet termo,karrika,tavolina dhe monitori per kompjuter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim