per nxemje qendrore.slloven

Shitet nga: behar 10 Qer 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes koftorin per nxemje qendrore 28 kw i mariborit sllovenis.koftori eshte pak i perdorur vetem nje dimer dhe eshte ne gjendje te rregult.Mund te na kontaktoni edhe ne viber 0037744207048.bejm ndrrim me ndonje shporet per nxemje...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim