shes shporetin gjys alfa

Shitet nga: sebepi 02 Tet 20:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes shporetin gjys alfa osht shum i ruajten
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim