LAVATRIQE GORENJE

Shitet nga: meti 28 Nën 22:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Servisi gorenje bejm servisimin e lavatriqev frizave si dhe te gjitha paisjeve elektonike shitjeen e lavatriqev frizav etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim