Mirmbajtje shtepake-banesore

Shitet nga: Vehbi 24 Jan 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejme servisimin e te gjitha paisjeve shtepiake

Rregullimin e ndriqimit , rrymes, aparateve teknike (shporetin elektrik , lavatriqe, tharese te eneve etj ) Alarme,Ashensoret Ujesjellsi , montimin e keramikes , laminat ,parket etj
Bejm dhe rregullimin e klimave dhe ventillimin . Bejm rregullime te brendshme dizaijne ,punojme me knauf, fasadim, moler.
Jemi ne teren 24h.


Faleminderit per mirkuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim