Shes maqina per qepje dhe bajm rregullimin e tyne

Shitet nga: Fiat 05 Nën 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
Bejm rregullimin e maqinave per qepje si dhe shitjen. e tyne kemi bagat viktoria neshi e tj maqinat jan te ardhura prej jashti gjindemi ne lipjan rruga e prizrenit ose perball autopjes RONI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim