servisi gorenje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: servisi gorenje 12 Mar 19:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Servis për teknik të bardhë/Aparate për amvisëri
shitet lavatriqja e markes Beko asht ne gjendje te rregullt dhe punon shum mir per me shum info na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim