Aparat i kafes

Shitet nga: Labinot 20 Tet 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Eshte nje aparat shum funksional dhe eshte ne gjendje te rregullt. Aparati i kaffes siq shihet ne kafe eshte me 3 dizera qe mund ti qes gjithsej 5 kaffe njeheresh. Sapo i esht bere servisimi. Shuuum ne gjendje te mir asht.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim