Aparat per prodhim te lëngjeve nga pemë dhe perime

Shitet nga: Cati 08 Pri 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shes aparatin per prodhimin e lengjeve nga pemët dhe perimet te markes DELIMANO(fusion juicer).
Eshtë I ri,i pa perdorur dhe ka garancion dy vite.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim