Express Kaffe

Shitet nga: burimi 15 Shk 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

79 EUR   99 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Aparet kafee express, i perdorurne, ne gjendje shume te mire teknike dhe fizike.

I pershtatshem, per shtepi apo zyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim