Friz me ngrirje te thelle

Shitet nga: Lindita 06 Tet 16:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR   360 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shiten Frizi 410 litra punon shum mir eshte i perdorur por eshte ne gjendje trregullt , po ashtu shitet edhe laptopi Eee Pc i cili po ashtu eshte ne rregull dhe punon shum mir eshte edhe ky pak i perdorur ka edhe mbushesin... Per me shum info na kontaktoni ne numrin e telefonit 044-679-551 por edhe mund te na gjeni ne Lipjan ne rrugen Kongresi i Blinajes..
Frizi kushton 120 euro
Laptopi 120 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim