Kamina me 4 qynga

Shitet nga: Fita 25 Shk 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Kamina me 4 qynga dhe 2 kthesa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim