Makine per larje te robave

Shitet nga: hazir 16 Shk 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
shes maqinen e larjes se rrobave ne gjendje shum te mir
maqina edhe MILIE dhe funksionon perfekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim