Maqine per larjen e rrobave WHIRLPOOL

Shitet nga: hazir 05 Mar 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
shes maqinen per larjen e rrobave WHIRLPOOL
maqina eshte ne gjendje perfekte dhe eshte e rujtne shum mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim