Shes bojler 400L nga zvicra

Shitet nga: Mergim 25 Sht 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shes bojler 400L i ardhur nga Zvicra ne gjendje trregullt posedon edhe gypa dhe pompen e vet..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim