Shes stufen e druve

Shitet nga: Dani 28 Tet 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shes stufen e druve me qmim te volitshem. Stufa eshte e ruajtur, ka hapsire te madhe per drunje dhe leshon nxehtesi per ambiente sado te medha .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim