Shes

Shitet nga: Visar 15 Tet 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Lavatriqe frigorifer shporet i rrymes. 2 kauq me fotele tavolin per tv dhe tavolin bukes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim