Shporet i rrymes me plin dhe boce

Shitet nga: Genc 11 Dhj 08:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
Shporetini ka dy plloqa me rryme dhe dy me plin + boca e plinit ka dy tepsia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim