Teknik e Bardhe

Shitet nga: Sadat 07 Pri 16:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Të tjera
shesum teknik te bardh me shumic te importuara nga gjermonia si dhe bejm transport per kosove nga te gjitha vendet e europes tel.0037744240170 dhe 004915204666031
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim