Set argjendi

Shitet nga: Agron 31 Maj 14:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për femra
Shes setin e argjendit(vathet ,unaza ,rrethi i dores dhe qaforja) per vetem 35Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim