Zingjir Mbretror

Shitet nga: xxx 08 Mar 00:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Për meshkuj
Shitet zingjiri aryesja mos pedorimi tij.
Zingjiri esht punim mbretror dhe rrin bukur, esht metal nuk ndryshket me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim