---------SHITEN ORAT ME GISHT URGJENT---------

Shitet nga: Fisnikom 21 Mar 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Unisex
Shiten orat dz09 dhe u8 te cilat mund te lidhen me telefonin tuaj dhe mesazhet,thirrjet qe i keni ne telefon mund ti keni edhe ne ora.Ora ne te majt permban edhe vendin per SIM KART dhe SD KART.
Thirrni ne 045387834 ose mesazh ne Viber.
Po ashtu ndrrohen me iphone 5 pra une shtoj edhe pare.KJO SHPALLJE OSHT URGJENTE...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim