Ore dore

Shitet nga: Fisnik 19 Mar 23:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Unisex
Shiten dy ora me gisht ose mundsi ndrrimi me telefon celular.Orat jane ne gjendje perfekte pa asnje defekt.Posedojn:Phone,contacts,SIM KART DHE SD KART dhe 3G(njera),bluetooth,internet browser,sleep quality,Camera,Gallery e shume applikacione tjera.Orat jane prodhim zvicerran prej dhe nga kane ardhur.Per me shum info thirr ne 045387834 ose mesazh ne Viber 24h.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim