SHITET ORA ME GISHT-SMARTWATCH-URGJENT

Shitet nga: Fisnik Llugiqi 26 Mar 19:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Lipjan
Prodhimet : Unisex
Shitet ora me gisht me keto karakteristika:
Phone, Contacts, Bluetooth, 3G, Gallery, Camera,Vendi per SIM DHE SD KART.
Ora osht ne gjendje te rregullt dhe unë garantoj per to.Ora osht e ardhur nga Gjermania dhe osht ne paket.Ora ka qmimin e padiskutueshem 55€.Gjithashtu mund te hyj ne ndrrim vetem me IPHONE 5 dhe shtoj pare.Shkruaj mesazh ne VIBER +37745387834.Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim